Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 90 км/год, а решту шляху зі швидкістю 15 м/с.

Чому дорівнює середня швидкість на всьому шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Максотова Акмоншак.
90=25 м/с
s=s1+s2=0.5s+0.5s
t=t1+t2
t1=0.5s/v

t2=0.5s/v

vcp=s/t=s/(t1+t2)=s/(0.5s/v
+0.5s/v) Сократим на s
vcp=1/(0.5/v
+0.5/v)=2*v*v/(v+v)=2*25*15/(25+15)= 750/40=18.75 (км/ч)
Отвечает Шаймурат Елдана.
15м/с=54км/год
v=(90+54):2=72км/год