Як визначити електроємність батареї що складається з двох паралельно зєднаних однакових

конденсаторів ємністю 10мкф?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурков Кирилл.
При ПАРАЛЛЕЛЬНОМ соединении конденсаторов их емкости СКЛАДЫВАЮТСЯ:
С=С1+С2 = 10+10 = 20 мкФ