24нКл нүктелік заряд өрісінен қандай қашықтықта өріс кернеулігі 15 кН/Кл-ға тең нүкте орналасқан?



Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Кирилл.

K=9*10^9Н*м^2/Кл^2
E=kq/r^2
r=√kq/E=√9*10^9Н*м^2/Кл^2*24*10^-9Кл/15*10^3Н/Кл=√14.4*10^-3=12см