Три однакові опори з'єднали спочатку послідовно, а потім паралельно. У скільки разів змуниться опір

з'єднання?

Ответы на вопрос

Отвечает Прокопенко Анна.
Rпос=3*R
Rпар=R/3
Rпос/Rпар=(3*R)/(R/3)=9