Одним із найбільш швидкорослих рослин на Землі є бамбук. За одну добу він може вирости в середньому

на 40 см.Визначте середню швидкість зростання бамбука й виразіть ії в см/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Дарья.
V ср=(S1+S2+...+Sn)/(t1+t2+... +tn) =40/24=5/3 приблизно 1,7 см/ год