На тіло діють три сили напрямлені вздовж однієї прямої. Модулі цих сил дорівнюють 3, 4 і 5 Н. Яким

мрже бути модуль рівнодійної цих сил?

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямов Марат.
Модуль равнодействующей силы может может принимать такие значения
3+4-5=2
5+3-4=4
5+4-3=6
5+4+3=12