Радіоактивний ізотоп полонію має період піврозпаду 0,16 с. через який інтервал часу з моменту

початку спостереження число атомів, що не розпалися, зменшиться у 8 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Рикудов Александр.
Дано  No/N=8    T=0,16с    t- ?

по закону радиоактивного распада   N=No/2^t/T

2^t/T=No/N=8
2^t/T=2^3
t=T*3=0,16*3=0,48с