Знайдіть коефіцієнт тертя між шинами коліс автомобіля, який рухається рівномірно по горизонтальній

прямолінійній ділянці дороги, і дорогою ,якщо маса автомобіля 6-т, а двигун розвиває силу тяги 30 кН

Ответы на вопрос

Отвечает Романенкова Маша.
M=6*10^3 кг     F=30*10^3 H     μ=?
===
F=Fтр=μ*m*g
μ=F/(m*g)=30*10^3/(6*10^3*10)=0.5
===========================