Висота похилої площини 1.2 м довжина 10.8 м яку силу треба прикласти щоб підняти вантаж масою 180 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Андрусишина Алина.
h=1,2 м
l=10,8 м
m = 180 кг
g = 9,8 Н/кг
F - ?

 \frac{l}{h} = \frac{P}{F}

F= \frac{Ph}{l} ,  P=mg

F= \frac{mgh}{l}

F= \frac{180*9,8*1,2}{10,8} =196 H