Матеріальна точка рухається з початковою швидкістю 4 м/c і прискоренням 0.2 м /с (в квадрате).

Знайти швидкість через 10 с.

Ответы на вопрос

Отвечает Богометова Аня.

v=v0+at

v=4+10*0.2=4+2=6(м/c)