При температурі 27С тиск газу в закритому сосуді був 75 кПа. Який буде тиск при температурі -13С


Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Евгения.
За законом, 
P1/T1 = P2/T2 
P-тиск, T-температура в Кельвінах 
75000 / (273 +27) = Р / (273-13) 
75000/300 = Р/260 
Підрахувавши, отримуємо 65 кПа