На скільки більше теплоти виділяється в результаті повного згорання бензину масою 7 кг порівняно із

повним згоранням кам'яного вугілля тієї самої маси?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппова Марина.
Дано:
m(бензина) = m(угля) = 7 кг
∆Q = ?
Решение.
q(бензина) - 4,6*10^7 Дж
q(угля) - 3.1*10^7 Дж
Q = qm
Q1 = 4,6*10^7 * 7 = 322 * 10^6 Дж
Q2 = 3.1 * 10^7 * 7 = 217 * 10^6 Дж
∆Q = 105000000 Дж = 105 МДж
Ответ: на 105 МДж больше