Жүк мәшинесі тұрақты үдеумен жүріп келе жатып, жолдың бір бөлігінде өзінің жылдамдығын 15 м/с-тан

25м/с-қа дейін арттырады. Егер жүк мәшинесі 1,6 м/с^2 үдеумен қозғалса, жылдамдықтың осы артуына қанша уақыт кеткен болар еді?

Ответы на вопрос

Отвечает Оспаналиева Акжан.

t = (V-Vo)/a = (25-15)/1,6 = 6,25 секунды