Яку кількість теплоти слід затратити, щоб розплавити 5 кг льоду взятого при температурі -20°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Ершова Мария.
Дано:
m=5 кг
t1=-20°C
t плав.=0°С
c=2100 Дж/кг×°С
лямбда=3,4×10^5 Дж/кг
Q=?
Решение.
Q=Q1+Q2
Q1=cm∆t
Q2=лямбда×m
Q1=2100 Дж/кг×°С ×5 кг × 20°С=210000 Дж
Q2=3,4×10^5 Дж/кг × 5 кг=17×10^5 Дж
Q=210000 Дж + 17×10^5 Дж=191×10^4 Дж
Ответ: 1910 кДж