По горизонтальному столу за допомогою динамометра рівномірно тягнуть брусок вагою 10 Н. Динамометр

показую 2Н. На брусок встановлюють тягарець масою 500 г. Якими будуть показання динамометра, якщо брусок знов рухається рівномірно?

Ответы на вопрос

Отвечает Райский Денис.
F1=k*P    k=F1/P=2/10=0,2
F2=k*(P+m*g)=0,2*(1-+0,5*10)=3 H