Яку кількість теплоти треба витратити, щоб 2 кг води, при температурі 20 С довести до кипіння і

повністю випарувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянчик Полина.

Q=Q1+Q2

Q1=c*m*(T2-T1)=4200*2*80=672*10^3

Q2=L*m=226*10^4 *2=452*10^4

Q=672*10^3 + 4520*10^3=5192*10^3 Дж=5192 кДж