Дві кульки розташовані на відстані 16 см одна від одної. Визначте силу взаємодії, якщо відомо що на

кожній із них є 2*10у 10 степені надлишкових електронівю Вважайте кульки точковими зарядами.

Ответы на вопрос

Отвечает Резщикова Настя.

Заряд каждого шарика e*2*10¹⁰=1,6*10⁻¹⁹=3,2*10⁻⁹ кулонаF=kq²/0.16²=9*10⁹*10,24*10⁻¹⁸/0,026=3545*10⁻⁹ н

неззабудь паблагадарить