Тіло масою 400 г, перебуваючи на висоті 20 м, почало падати. Яку швидкість матиме тіло біля

поверхні землі, якщо вважати, що вся потенціальна енергія перетворилася у кінетичну?

Ответы на вопрос

Отвечает Поварова Вероника.
Ек=Eп
Ek=mV*V/2
Eп=mgh
mgh=m*V*V/2    gh=V^2/2 
V=корень квадратный из(2gh)=корень квадратный из(2*10*20)=20[м/с]