Дене 80м биіктіктен еркін құлағанда түсу уақытының соңғы секундындағы орын ауыстыруы шыгару жолымен


Ответы на вопрос

Отвечает Пульнева Даша.
T=2π \sqrt{L/g} =2*3,14*2,82=17,7 сек