Два однакових заряди взаємодіють між собою на відстані 0,1 м із силою 9, 8 *10-5 Н.Яка величина

зарядів

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Дарья.
F = k*  \frac{ q^{2} }{ r^{2} }
Звідси q = r* \sqrt{ \frac{F}{k} } = 0,1 *  \sqrt{ \frac{9,8* 10^{-5} }{9* 10^{9} } }  =1,04 *  10^{-8} Кл