На землі лежить камінь масою 5 кг. З якою силою він притягує до себе Землю?


Ответы на вопрос

Отвечает Логанов Миша.
Дано m=5 кг   Fз- ?

по 3 закону Ньютона Fк=Fз=m*g=5*9.8=49 Н