Електрон влетів в однорідне магнітне поле з індукцією 10^-3 Тл і описав у коло.Знайдіть період

обртання електронів. А)менше ніж 5 нс Б)від 5 до 25 нс В)від 25 до 50 нс Г)більше 50 нс

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Юлия.

M*V^2/R=q*b*V
V=q*B*R/m(1)
T=2*pi*R/V(2)
Подставим 1 в 2: T=2*pi*m/q*B=6,28*9,1*10^-31/1,6*106-19*10^-3=35,7*10^-9 c=35,7 нс
Скорость лежит в интервале от 25 до 50, а что такое вiд- непонятно