При силі струму 4 А на ділянці кола здійснена робота 40 Дж. Знайдіть час виконання роботи за

напруги 2 В ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривошея Максим.
Дано:
I = 4 A
A = 40 Дж
U = 2 B

Работа:
 A = I * U * t
отсюда время:
t = A / (I * U) = 40 / (4 * 2) = 5 с

Ответ : 5 секунд