Вантаж масою 200 кг рівномірно піднімають за допомогою рухомого блоку.ККД, якою 80%. Знайти масу

блоку. Тертя у блоці знехтувати. ДУЖЕ ДУЖЕ прошу !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Дима.

m1=200 кг   n=0.8  (80%)   m2=?

n=m1/(m1+m2)     m2=m1*(1/n-1)=200*(1/0.8-1)=50 кг

======================