Нікелювання проводять струмом густиною 100а/м² . через який час шар нікелю досягне повщини 0,05мм?


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.
M=k*I*t(1)
m=p*S*d(2)
i=j*S(3)
Подставим 2 и 3 в 1:
t=p*d/k*j=8900*0,05*10^-3/0,3*10^-6*100=14830 c=4,11 ч