Посудина кубічної форми з довжиною ребра 30см повністю заповнена водою. Визначити тиск води на дно,

сили тиску води на дно та бічні грані посудини. ЗАДАЧОЮ!

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжова Алёна.

30 см = 0.3 м
P = p(ро)gh =1000 * 10(якшо точно то 9.81) * 0.3 = 3000 (Па) - Тиск води на дно
S = l1 * l2 = 0.3 * 0.3 = 0.09 (м2(метрів квадратних)) - площа дна або грані
F = PS = 3000 * 0.09 = 270 (Н) - сила тиску води на дно та бічні грані