Площа ступні людини-180 см в квадрате. Який тиск створює людина масою 70 кг, якщо вона стойть на

обох ногах? На одній нозі?

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Анжела.

180см2= 0.18м2   0.18*2=0,36м2
F=mg=70*10=700H
P=F/S=700H/0.36=1944,4 Па