З якою швидкістю може рухатися автомобіль на повороті з радіусом кривизни 90 м,якщо коефіцієнт

тертя між колесами і асфальтом дорівнює 0,6?Помогите пжж

Ответы на вопрос

Отвечает Дубовицкий Дима.
R=90 м     μ=0.6    v=?
===
μ*m*g=m*v²/R
v=√(μ*g*R)=√(0.6*10*90)≈23 м/с
=========================