Тіло кинули з початковою швидкістю 20м/с під кутом 30 градусів до горизонту. Знайдіть модуль

переміщення тіла через 1 с після кидка. ВВажайте, що g= 10м/с2, опір повітряне враховуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Митин Александр.
Дано V0=20 м\с   t=1 с    ISI- ?


1) Vоx=Vo*cos30=20*0,866=17,32 м\с
L=V0x*t=17,32 м

2) Vоy=Vo*sina=20*0,5=10 м\с
h=Vоx*t - gt^2\2=10-5=5 м

по теореме Пифагора   ISI=√L^2+h^2=√(25+17,32^2=18 м