Визначте імпульс фотона,якщо його енергія дорівнює 3еВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Немихин Ваня.
Дано:
E = 3 эВ = 4,8 × 10`¹⁹ Дж;
с = 3 × 10⁸ м/с.
р — ?

Решение:
p = \frac{E}{c} = \frac{4,8*10^{-19}}{3*10^8} = 1,6*10^{-27} (кг*м/с).

Ответ: 1,6 × 10`²⁷ кг*м/с.