З яким прискоренням рухається тіло, якщо за 2 с швидкість його руху змінюється від 3 до 6 м /с ?

А) 1,5 м/с2 Б) 3 м/с2 В) 4,5 м/с2 Г) 6м/с2

Ответы на вопрос

Отвечает Бенюк Вова.

A=v-v0/t=6-3/2=1,5 м/с^2.