Вантаж масою 400 г здійснює коливання на пружині жорсткістю 250 Н / м, амплітуда коливань 15 см.

Знайдіть максимальну швидкість коливань?

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.
M=0.4 кг    k=250 Н/м     A=0.15 м   vm=?
===
vm=A*ω=A*√(k/m)=0.15*√(250/0.4)=3.75 м/с
===============================