Помогите ребята!!! Визначте силу струму яка тече по провіднику завдовжки 80 см,якщо сила Ампера яка

діє на провідник дорівнює 2 H,індукція якого дорівнює 2,5 Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Галявиев Радис.
F=I*B*L
I=F/B*L=2/2,5*0,8=1 A