Будь-ласка допоможіть розв'язати задачі 1)Визначіть потужність двигуна, який протягом години

виконує роботу 1800 кДж. 2)За який час мотор потужність 6кВт виконує роботу 90кДж? Введите свой вопрос сюда

Ответы на вопрос

Отвечает Харлов Кирилл.

1) А= 1800 кДж= 1800*10 ^{3} Дж
t=1 год=3600 с
Р-?

P= \frac{A}{t}

P= \frac{1800*10 ^{3} }{3600} =500 Вт

2) Р= 6 кВт=6*10 ^{3} Вт
А= 90 кДж= 90*10 ^{3} Дж
t-?

P= \frac{A}{t}

t= \frac{A}{P}

t= \frac{90*10 ^{3} }{6*10 ^{3} } =15 c.