Знайти массу вантажу , що на пружині 250 ньютон, що ділитьсяна метр робить 20 коливань за 16 сек


Ответы на вопрос

Отвечает Маркинцевичь Юля.
K=250 Н/м     n=20    t=16 c    m=?
===
T=t/n=2*π*√(m/k)
m=k*(t/(2*π*n))²=250*(16/(2*3.14*20))²≈4 кг
================================