Помогите решить все задачи пожалуйста это на завтра 1) Чому ви обпікаєте губи коли п'єте чай з

металевої кружки і необпікаєте коли п'єте з фарфороврї кружки температура чаю при цьому однакова? 2) Стальне сверло масою 100г під час роботи нагрілося від 15 до 115*С. Скільки енергії витрачається двигуном на нагрівання сверла? 3) Скільки потрібно спалити деревного вугілля, щоб виділилось 1,5 * 10в 8 степені Дж енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Бучковская Анфиса.

1 теплоемкость разная

2. Q= cm (t2-t1) = 0,1 * 460* (115-15)= 4600 Дж

3. Q=qm    m =Q/q=  1,5 * 10 в 8 /   3,4 * 10 в 7= 4,4 кг