Яка кількість теплоти виділяється при конденсації 1,5 кг водяної пари, взятої при температурі

кипіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Акетай Аружан.
Дано:
m=1.5кг
t=100°С(температура  кипения)
L=2.3×10⁶Дж/кг=230000 Дж/кг
Решение:
Q=Lm
Q=230000×1.5=345000 Дж
ответ:Q=345000 Дж