Чи можна ввімкнути в мережу з напругою 220В обмотку реостата,на якому написано 2000Ом, 0,2А


Ответы на вопрос

Отвечает Жаброва Жанна.

I=U/R=220/2000=0.11 A<0.2 A--->можно подключать.