Потяг,що рухається після початку гальмування з прискоренням 0,3м/с2,через 21 с зупинився.Визначити

швидкість на момент початку гальмування і гальмовий шлях.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Яна.

Початкова швидкість    V = a * t = 0,3 * 21  = 6,3 м/c.

Гальмовий шлях   S = V²/(2 * a) = 6,3² / (2 * 0,3) = 39,69 / 0,6 = 66,15 м.