Учень ковбоя похвастав, що зупинить бика на бігу, накинувши на нього ласо. З якою швидкістю

полетів за биком невдаха-учень, якщо після накидання ласо швидкість бика зменшилася від 9 до 8 м/с? Маса бика становить 450 кг, учня — 90 кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Фугаев Рома.
По закону сохранения импульса: р1+р2=р1'+р2'
p_{1} =Mv_{1} начальный импульс быка
p_{2} =0 начальный импульс ученика
 p_{2}' =Mv_{2} импульс быка, после того, как на него накинули лассо
p_{2} =mv_{x}  импульс ученика, после накидывания лассо
Mv_{1}+0=Mv_{2}+mv_{x} => mv_{x}=M(v_{1}-v_{2})=>v_{x}= \frac{M(v_{1}-v_{2})}{m} =\frac{450*(9-8)}{90} =5м/с
Ответ: 5 м/с