Ніхромовий дріт,опір якого 24 Ом,має довжину 4,8м. визначиии площу поперечного діаметру

дроту.ивідповідь записати в квадратних міліметрах.(питомий опір ніхрому 1,05×10(-6)Ом×м

Ответы на вопрос

Отвечает Ломянский Егор.
R=q*l/S от сюдого S=q/(l*R)l S=1.05*10^(-6)/(4.8*24)=