СРОЧНО!!! У результаті етектролізу,що тривав 1 год при силі струму 2,5 А ,на катоді виділилося 3 г

деякого металу.Який це метал?

Ответы на вопрос

Отвечает Косенкова Эля.
Дано:
t=1год=3600с
I=2,5A
m=3г=0,003кг
k-?
запишемо закон електролізу m=kIt,
знайдемо електрохімічний еквівалент металу
k= \frac{m}{It}
k= \frac{0,003}{2,5*3600} =0,33*10 ^{-6}
k=0,33*10⁻⁶кг/Кл по таблиці цей метал- мідь