Автомобіль масою 10 т рухається зі швидкістю 20 км год.визначити потужність двигуна


Ответы на вопрос

Отвечает Ильина Лина.
P=A/t
A=F*S ==> S=V*t ==> F=mg
 P=(mg*V*t)/t =mgV =10000*10*50/9 
V=20 km = 20*1000/3600=50/9