Бак для гасу має довжину 40 см, ширину 0,25 м і висоту 60 мм. Визначте масу гасу, яким заповнено гас


Ответы на вопрос

Отвечает Подоматько Виктория.
L=40см=0,4м;
k=0,25 м;
h=60мм=0,06м;
ρ=800 кг/м^3.
m-?

ρ=m/V
m=ρ*V
V=l*k*h
m=ρ*l*k*h

m=800*0.4*0.25*0.06=4.8 (кг)