Першу половину часу польоту літак рухався зі щвидкістю 600 км/год,а другу половину-зі швидкістю 800

км/год.Знайдіть середню швидкість руху літака

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Вика.
T1=S/2v1;t2=S/2v2;Vc=S/(t1+t2)=S*2v1v2/(v1+v2)S=2v1v2 /(v1+v2)=2*600*800/(600+800)=960000/1400=685,7 км/год