Пасажир електрички помітив, що зустрічний вантажний потяг проїхав повз нього за 10с. Якою є довжина

потяга, якщо швидкість електрички - 72км/год, а швидкість вантажного потяга - 54км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Еламанова Айша.
Скорость проезжания грузового поезда относительно человека в электричке=72+54=126 км/ч.=126•1000/3600 м/с=1260/36=140/4=35м/с. Длина грузового поезда=35м/с • 10 с= 350 м.