Шолпаннын орташа тығыздығы 5200кг/м3 ал планетанын радиусы 6100 км Шолпан бетіндегі еркін түсу

үдеуін табындар диді

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Саша.
Сперва сравниваем две формулы:
F=ma
F=GmM/R^2
ma=GmM/R^2
две массы удалаляются
a=GM/R^2
G=6.67*10^-11Н*м^2/кг^2
масса венеры=4.867*10^24кг
a=6.67*10^-11*4.867*10^24/(6.1*10^6)^2=8.72м/с^2