Молот масою 350 кг падає з висоти 2 м на кусок сталі масою 2 кг.На скільки градусів нагріється

виріб, коли він дістає 50 % теплоти, що виділяється під час удару?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарева Кристина.
M1=350 кг
h=2 м
m2=2 кг
КПД=0,5
с2=460 Дж/кг*С
КПД*Ep1=Q2
КПД*m1gh1=c2m2t2
t2=КПД*m1gh1/c2m2
t2=0,5*350*2*10/460*2=3,8 С