Кахельна плитка має фому квадрата зі стороною 15 см.Скільки потрібно,щоб покрити кахлем стіни

площею 5 м2?Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязбекова Нурай.
4*15= 60(см)
60*5=300(шт.)