У безвітряну погоду вертоліт рухався зі швидкістю 90км/год. Точно на північ. Знайдіть швидкість і

курс вертольота, якщо подув північно західний вітер під кутом 45 градусів до мередіана. Швидкість вітру 10м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Кондауров Кирилл.
10*60=600м/с
600*60=36000м/год=36км-на скільки стала менше швидкість /год
90-36=54км/год-стала швидкість